PLANK

Ćwiczenia fizyczne są jednym z głównych aspektów zdrowia i dobrego samopoczucia, podobnie jak zdrowe odżywianie oraz nastawienie do życia. Regularne ćwiczenia umożliwiają wykonywanie z łatwością codziennych czynności oraz poprawiają kondycję fizyczną i ogólny nastrój. Plank inaczej deska jest tym ćwiczeniem, które zdecydowanie warto włączyć do (...)

Diet coaching to unikalny program świadomego odżywiania nie tylko dla wiecznie odchudzających się

Istotą diet coachingu jest wzbudzenie motywacji do zmiany sposobu odżywiania, postępowania i zachowania oraz stosowania tych umiejętności. Coach (Trener ) jest  również specjalistą w zakresie żywienia człowieka. Unikalność metody polega na tym, że nie koncentruje się ona wyłącznie na stosowaniu jadłospisów, liczeniu kalorii i utracie (...)

Zakupy z dietetykiem

Zakupy z dietetykiem Zakupy spożywcze to ogromne wyzwanie, szczególnie, kiedy chcesz zadbać o odpowiednią dietę. Producenci nierzadko wprowadzają nas w błąd, a w dodatku na etykietach podają hasła, które nie są nam znane. Bogaty asortyment produktów spożywczych powoduje, że robiąc zakupy, łatwo jest się zgubić w gąszczu sklepowych półek. (...)

Detoks jednodniowy

Detoks jednodniowy Przygotowując się do detoksu należy jeść: kasze z owocami lub warzywami. Szczególnie godna polecenia w procesach odtruwania jest kasza jaglana. lekkostrawne i pożywne zupy, świetne na lekką kolację z kromką pełnoziarnistego pieczywa. sałatki to zawsze dobry wybór. Można je jeść bez ograniczeń, owocowe lub warzywne, z lekkimi (...)

Przepis na koktajl żółty

Koktajl żółty oczyszczający Zaletą tego koktajlu są zawarte naturalne substancje, które przyspieszają pozbywanie się toksyn i złogów z różnych tkanek, a także związki ułatwiające odwadnianie. Z pewnością spowoduje, że rano obudzisz się lżejszy, bardziej wypoczęty i pełen energii. Składniki koktajlu doskonale zapobiegają opuchnięciom tkanek, (...)

Przepis na koktajl różowy

Kontakl różowy na odmładzanie w okresie przekwitania W tym szczególnym okresie powstrzymasz procesy starzenia, jeśli zapewnisz sobie wsparcie substancji wzmacniających gruczoły, które opóźniają zachodzące w nich zmiany zanikowe, a także wykorzystasz działanie fitoestrogenów zawartych w składnikach koktajlu. Poza złagodzeniem typowych (...)

Przepis na koktajl pomidorowy

Kontakl pomidorowy przeciw schorzeniom cywilizacyjnym Kiedy dostarczamy naszym tkankom wielu związków o właściwościach przeciwutleniaczy, organizm zyskuje znacznie większe szanse skutecznej obrony przed zmianami nowotworowymi, miażdżycą i zwyrodnieniami. 250 ml soku pomidorowego 50g tuńczyka z puszki w sosie własnym 50g serka tofu 2 łyżki (...)

Przepis na koktajl czekoladowy

Kontakl odmładzający mózg i nerwy Podstawowym problemem współczesnego człowieka jest fakt, że jego układ nerwowy podlega ciągłemu wpływowi ogromnej liczby bodźców zupełnie innych niż spotykane w naturalnym środowisku, a ponadto wiele związków szkodliwych dla komórek nerwowych znajduje się w naszym bezpośrednim otoczeniu. 250 ml mleka sojowego (...)

Zmiany i emocje

Chciałabym opisać krótko, to jak emocje wpływają na nas i nasze życie: Uczucia często pozostają tajemnicą, choć w rzeczywistości są strefą, którą rządzi logika. Odzwierciedlają biologiczny stan naszego organizmu i za ich pośrednictwem nasz mózg mówi nam czego potrzebujemy. Istnieją 4 podstawowe emocje i tak samo jak w przypadku podstawowych (...)

Jesteś tym co jesz

Prawda, którą znają wszyscy. Często jednak o tym zapominamy. Wierzymy, że jedząc lub pijąc sok z marchewki, uzyskamy piękny, brązowy odcień skóry. Czego spodziewamy się, wpychając w siebie ogromną ilość chipsów, alkoholu czy hamburgerów? Następnym razem, gdy postanowisz dożywić się tak zwanym „śmieciowym” jedzeniem, poobserwuj potem swoje (...)